ZVERTE SA DO RÚK NAŠIM   PROFESIONÁLOM,  S NAMI PREDÁTE A KÚPITE BEZPEČNE A POHODLNE

                                                                                    

 • RADES REAL, s.r.o.

  RADES REAL, s.r.o.

  Skalica

 • RADES REAL PLUS LV, s.r.o.

  RADES REAL PLUS LV, s.r.o.

  Pobočka Levice

 • Spolahlivosť

  Spolahlivosť

 • Výkup nehnuteľností

  Výkup nehnuteľností

  Predaj, Kúpa

 • Flexibilita

  Flexibilita

  Férovosť

 • Odborné poradenstvo

  Odborné poradenstvo

 • Kvalitné služby

  Kvalitné služby

 • Finančné poradenstvo

  Finančné poradenstvo

 • Znalecké posudky

  Znalecké posudky

 • FOUR DESIGN FACTORY s.r.o

  FOUR DESIGN FACTORY s.r.o

  Skalica

 • Dizajn interiéru a poradenstvo

  Dizajn interiéru a poradenstvo

 • Interiérové štúdie a vizualizácie

  Interiérové štúdie a vizualizácie

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 11 nehnuteľností.

Vyjadrenia klientov

 

Prostredníctvom realitnej kancelárie RADES real sme realizovali kúpu aj predaj. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom pani Hnátovej. Ceníme si kvalitu poskytnutých služieb, právne, poradenské služby a prístup ku klientovi boli na vysokej úrovni. Materiály boli vždy pripravené na čas. Ochota a prehľad pani Hnátovej je na slovenské pomery až neobvyklý. Služby realitnej kancelárie by som využil aj v budúcnosti, boli sme spokojní, túto realitnú kanceláriu odporúčam a ešte raz ďakujem za výbornú spoluprácu.

 Martin Kojš   

 

Veľká vďaka od nás patrí práve pani Hnátovej. Dnes si ju už dovolím nazvať naším rodinným maklérom, na ktorého sa môžme s dôverou kedykoľvek a s čímkoľvek obrátiť. S pani Ľudmilou Hnátovou sme spolupracovali už druhý krát. Po prvé sme sa stretli pri kúpe nášho prvého bytu a keď sme sa po rokoch rozhodli isť do väčšieho, neváhali sme sa na ňu obrátiť. Všetky právne a poradenské služby sme mali vybavené promptne a kvalitne. Tým, že sme nehnuteľnosť kupovali a zároveň druhú predávali, bolo pre nás výhodné, že oba obchody sa diali simultánne. Prístup celého tímu realitnej kancelárie Rades Real je na veľmi vysokej úrovni a z vlastnej skúsenosti viem, že aj po rokoch si stále zachovávajú svoje dekórum. Som rada, že takýto tím v Skalici máme a môžme sa naň kedykoľvek obrátiť. Ďakujeme.

Zuzana K.

S pani Hnátovou som bol nadmieru spokojný. Profesionálny a ludský prístup pani Hnátovej je v dnešných časoch nevýdaný. Spokojnosť služieb, p. Hnátovej zabezpečí moje opätovné oslovenie v prípade predaja, resp. kúpy nehnuteľnosti... dakujem pekne:-)

 Juraj Tauber 

 

Tomáš a Lucia Daniškovci

Veľmi sme ocenili prístup pani Maňákovej po odbornej, ale aj osobnej stránke. Profesionalita, promptnosť a ochota riešiť neštandardné situácie sú jej najlepšou "vizitkou". Ceníme si kvalitu poskytnutých služieb a ešte raz ďakujeme za príjemnú spoluprácu.

 

Vladimír Šenk:

S prácou pani Maňákovej sme boli veľmi spokojní. Ochota, ústretovosť a komunikatívnosť sú pre pani Maňákovú úplnou samozrejmosťou. Vrele doporučujem ako makléra s vysokým potenciálom. Ešte raz jej za pomoc vyriešenia našej záležitosti ďakujeme.

Miloslava Kutálková, Jozef Pollák:

"Profesionálny prístup ku klientovi a široký prehľad v realitách. Zo strany Vášho makléra to bol vysoko profesionálny, ochotný a odborný výkon. Nemám absolútne žiadnu pripomienku, skôr by som chcela p.Maňákovej poďakovať za jej prácu, pomoc pri riešení problémov i vzájomnú spoluprácu. Prajem, aby v jej ďalšej činnosti pre Vašu RK bola tak úspešná a ochotná ako v mojom prípade. "

Lucia Rekošová pre p. Maňákovú:

Veľmi ochotná a príjemná pani, výborná spolupráca, ďakujeme.

Foltýnek Roman pre p. Maňákovú:

Všetko ok....

Lucia Hyžová pre p. Maňákovú:

Ďakujem za super spoluprácu, vždy všetko bolo v poriadku a rýchlo vybavené...

Veronika Masaryková pre p. Maňákovú:

S poskytovaním služieb sme boli nadmieru spokojní. Pozitívný prístup k práci, pomoc pri poradenstve + vybavení vecí spojených s kúpov bytu bolo na nadštandartnej úrovni. Mohli by sme sa spoľahnúť pri akomkoľvek probléme.